Mistry s mistry, Praha - Říčany 22.3.2014

V sobotu jsme přijely na závod celkem z 5 stepovými týmy. V kategorii 7 -9 let závodily naše Peřinky ( Barča Sobolíková, Chantalka Čížková, Ivanka Babíková, Natálka Váchová, Adélka Matějíčková, Kristynka Moravcová ). Jejich hlavní trenérka a choreografka je Anetka Danišová. Já holky trénuji jen1x týdně. Holek to byl první velký závod. V kategorii byly sami,ale závod se jim povedl. Zlato si zasloužily!

V kategorii 10 - 13 let společně závodily Madony ( Rebečka H., Anetka K., Barča D., Danielka R., Petruška Č., Kačka F., Theodorka O., Michalka R.) a Michaels Girls ( Adélka Š., Agátka V., Petruška T., Lucinka Č., Kačka H., Kačka Kl., Kačka K., Kristynka V., Eliška P.).

Oba týmy měly nějakou slabinu. Madonám tentokrát onemocněla Zuzanka Havlíčková. Barča Danišová se musela za 2 tréninky naučit její pozici a Michalka Račanská už z minulého závodu uměla pozici Barči. Holky závod zvládly a vybojovaly 2.místo. Holkám z Michaels Girsl onemocněla Adélka Vandělíková,tak jsem jim musela během závodu přenášet step. Měla jsem velkou trému a bála jsem se,že to holkám zkazím. Všem se nám to povedlo a holky vybojovaly 1.místo.

Velkou radost jsem také měla z holek z týmů Kapitánky ( Maruška Kaprasová, Kája Brožová, Sárka Oktábcová, Terezka Machalová, Natálka Poláková, Barča Peškařová) a Rockerky ( Anetka a Barča K., Anetka D., Maruška P., Domča R., Alenka Š., Terezka S., Lucka R.). Oba týmy bojovaly spolu v kategorii 14 - 17 let. V kategorii byly 3 týmy. Kapitánky si zopakovaly z podzima zlato!! Sestavu zajely velmi hezky a zlato si zasloužily. Rockerky si závod užívaly a snažily se o lepší výsledek než v minulém závodě. Vybojovaly hezké 2.místo!

Všem týmům moc moc gratuluji. Trenérka Lenka