MILÍN - Master class a podiové sestavy

V sobotu od 9h probíhal závod v master classu děvčat v tělocvičně základní školy Milín. Organizovala ho trenérka dětského aerobiku a instruktorka Šárka Nosákovcová. Naše děvčata bojovaly jako tygřice. Celkem ze Sokola Příbram závodilo 35 děvčat - velmi početná skupina! Děvčata byly rozdělené do 5.kategorii podle roku narození. Naše holky jsou spíše stepařky a klasický aerobik máme v hodinách tréninku velmi málo. Jenže to vůbec nevadilo ! Holky vybojovaly 4 medaile.
Petruška Čajanová 1.místo ( 0.kategorie : do 7 let,celkem 17 závodnic)
Eliška Pohořská 1.místo ( 1.kategorie : 8 - 10 let,celkem 33 závodnic)
Danielka Rydlová 3.místo ( 1.kategorie)
Tereza Bredlová 3.místo (4.kategorie: nad 16 let,celkem 13 závodnic)
Děvčata mi udělaly velkou radost, protože kromě medailí se spousta probojovala do finálového kola. Master class má první kolo semifinále - tam cvičí všichni v kategorii a potom jsou rozhodčím vybraná děvčata do druhého finálového kola.
Cvičitelka jim dávala pěkně zabrat, ale děvčata se nedala!
0.kategorie: Petruška Čajanová

1.kategorie: Rebecca Hadrabová, Barbora Danišová, Anetka Krahulíková, Danielka Rydlová, Zuzanka Havlíčková, Natálka Váchová, Eliška Pohořská, Agátka Vandělíková
FINÁLE : Rebecca Hadrabová, Danielka Rydlová, Zuzanka Havlíčková, Eliška Pohořská, Agátka Vandělíková

2.kategorie: Adéla Vandělíková, Kačka Havlíčková, Kristinka Váchová, Petra Trojanová, Ivanka Pilousková, Kristinka Kubátová, Andrejka Gabrielová, Sára Oktábcová, Kačka Krejčí, Barča Peškařová, Kristina Pechanová, Petra Slavíková, Veronika Vaněčková ( 11-13 let,celkem 36 závodnic)
FINÁLE : Petra Trojanová, Sára Oktábcová, Barča Peškařová

3.kategorie: Marcelka Vltavská, Dominika Benešová, Tereza Machalová, Aneta Křesinová, Dominika Rydlová, Marie Pohořská, Anička Šindelářová ( 14 - 16 let,celkem 17 závodnic)
FINÁLE : Tereza Machalová, Dominika Rydlová, Anička Šindelářová, Marie Pohořská

4.kategorie: Tereza Schneeberková, Andrea Poláková, Aneta Danišová, Alena Štraubová, Tereza Bredlová, Mirka Šimonovská
FINÁLE: Aneta Danišová, Tereza Bredlová

Po master classu probíhala druhá část závodu a to v podiových skladbách. Děti byly opět rozděleny podle roku narození. Naše děvčata ze Sokola Příbram závodily na stepech. Zúčastnily se od nás celkem 2 týmy. V 1.kategorii ( 8 - 10 let) soupeřily 3.týmy. Naše Zvonilky ( R.Hadrabová, D.Rydlová, B.Danišová, P.Čajanová, A.Krahulíková, Z.Havlíčková) vybojovaly zlatou medaili! Měla jsem z holek velkou radost. Byl to jejich první závod a holkám se sestava moc povedla. V 2.kategorii ( 11 -13let) jsme měli také želízko v ohni - Čokolády ( K.Kubátová, K.Pechanová, I.Pilousková, P.Slavíková, D.Benešová, V.Vaněčková, A.Gabrielová). Holkám chyběla jedna stepařka a zajely sestavu v sedmičce. Musela jsem jim během sestavy přenášet jeden step. Trochu se to odrazilo na jejich výkonu. V jejich kategorii závodilo 6 týmů. Bohužel děvčata se neprobojovala do první trojice. I přesto je za jejich výkon musím pochválit. Milínské závody byly dobře zorganizované a Šárce Nosákovcové děkujeme za pozvání a sladkou odměnu - koláče pro zúčastněné týmy.
                                                                                      Lenka Trojanová - trenérka.