KK aerobik - 1.ligový závod, 15.3.2014

V sobotu náš oddíl čekal velmi těžký 1.ligový závod v Praze v Modřanech. Děvčata z týmu Madony a Rebelky byly v kategorii 8 -10 let společně. V jejich kategorii bylo celkem 5 týmů. Měli jsme velkou radost,protože Madony ( Rebečka Hadrabová, Anetka Krahulíková, Míša Račanská, Zuzanka Havlíčková, Kačka Fuňková, Theodorka Oudová, Petruška Čajanová, Danielka Rydlová ) vybojovaly zlato!!!. Holkám onemocněla Barča Danišová,ale náhradnice Michalka Račanská se bezvadně naučila Barušky pozici a závod skvěle zvládla.

Rebelky ( Sárka Káchová, Emička Hefková, Anička Jedličková, Andrejka Sobotková, Adélka Klejnová, Lucinka Žáková, Anežka Petriláková, Kristynka Bílková) vybojovaly stříbro!!! Holky měly sestavu předělanou z šesti na osmičku. Trénovaly ji teprve 1 a půl měsíce! V této kategorii byl pro nás velkým úspěchem,že jsme obsadili první dvě místa stupínků.

V kategorii 11 - 14 let nás reprezentovaly holky z týmu Michaels Girls ( Kačky Kasová, Havlíčková, Klasnová, Agátka a Adélka Vandělíková, Petruška Trojanová, Lucinka Čajanová, Adélka Šáchová, Eliška Pohořská, Kristynka Váchová ). Děvčata to měla velmi  těžké!! V jejich kategorii bylo celkem 17 týmů!!!

Naše holky bojovaly jako lvice a umístily se na nádherném 2.místě!!! Konkurence byla obrovská a jejich úspěch nás velmi potěšil.

V kategorii 15 -27 let jsme měly jeden tým a to holky - Rockerky ( Anetka Danišová, Anetka a Barča Křesinová, Maruška Pohořská, Terezka Schneebergová, Alča Štraubová, Domča Rydlová, Lucka Radová). V této kategorii bylo celkem 9 týmů. Holky měly velkou trému. Závodily naposledy před rokem. Holky zazávodily hezky,ale měly v sestavě pár chybiček. Jejich špatné hodnocení od rozhodčích mě trochu překvapil. V této kategorii bylo více týmů, co se jim závod moc nepovedl. Byly jsme smutný,protože Rockerky skončily poslední. Holky musí zabrat a ještě sestavu více vypilovat. Pevně věříme,že další závod bude už lepší! Všem týmům moc moc gratuluji za velmi hezké výsledky!!                   Trenérka  Lenka