13.12.2014 Praha -KK aerobik,ZKUŠEBNÍ ZÁVOD

V sobotu jsme vyrazily na zkušební závod do Prahy s holkama s novýma sestavama na stepech a zároveň i s novým složením obouch týmů.

Rebelky bohužel neměly ve své kategorii konkurenci a závodily jako tým v kategorii 8-11 let sami. Musely se o to víc snažit,aby si zlatou medaili zasloužily.

Holky byly trochu ztrémovaný. Závodily po půl roce. První půlku zajely krásně a od druhé půlky měly rezervy. Musíme ještě více potrénovat a lépe se na ligové závody připravit. Vybojovaly 1.místo.

REBELKY: Kačka Slavíková, Krystinka Bílková, Adélka Klejnová, Andrea Sobotková, Sárka Káchová, Lucinka Žáková, Anička Jedličková, Emička Hefková

Druhý tým North Stars ( Madony) závodily poprvé ve vyšší kategorii 11-14 let a poprvé jako 10 členný tým. Holky byly úžasný,protože zajely novou sestavu velmi hezky a téměř bez chyb. Dostali od rozhodčích velkou pochvalu. Holky vybojovaly 2.místo. V jejich kategorii byly celkem 4 týmy.

NORTH STARS: Markéta Schneebergová, Míša Račanská, Anetka Krahulíková, Kačka Fuňková, Zuzka Havlíčková, Péťa Čajanová, Theodorka Oudová,

Daniela Rydlová, Rebča Hadrabová, Barča Danišová

                                                                                      Holky gratulujeme!!!    trenérka  Lenka T.