Závody

18. 2. 2012 - MILÍN - Master class a podiové sestavy. Více ...

10. 12. 2011 - Praha - Modřany (zkušební závod v lize KK aerobiku). Více ...  

 6. 11. 2011 - Praha - Petřiny. Dne 6. 11. 2011 jsme se zúčastnili wellnes závodů v Praze - Petřiny.  Víc e ...

 

8. 4. 2012 - Kolín - Na závody do Kolína byly přihlášeny. Více ...

22. 4. 2012 - Nymburk - V neděli 22.4.2012 jsme se opět zúčastnili dalších závodů v aerobiku. Více ...

12. 5. 2012 - Praha - Kongresová centrum - Děvčata bojovala,ale hodnocení a celkový výsledek nebyl dobrý. Více ...

26. 5. 2012 - Praha - Chodovské Berušky, Praha - V sobotu 26.5.2012 se zúčastnily děvčata z týmu Silver Star. Více ...

2. 6. 2012 - KK Aerobik Liga Praha - opět byly s 3.týmy na závodech. Více ...

14.10.2012- Praha Petřiny - V neděli jsme opět zahájily novou závodní sezonu v Praze na Petřinách. Děvčata z týmu PINK (M.Pohořská, A.Štraubová, A.Poláková, T.Schneeberková, D.Rydlová, A.Křesinová, B.Křesinová) vybojovaly krásné 3.místo. Závod obsahoval dvě kola. Zkušební a finále. První kolo děvčata zajela slušně s drobnými chybami. Druhé kolo bylo perfektní! Na stepech v sestavě nám chyběla Anetka Danišová, která byla po operaci slepého střeva. Musela nám Barča K. přenášet step. Bohužel rozhodčí hodnotí přenášení stepu negativně. To jsme pocítily v druhém týmu. Děvčata ze Silver Star (B.Šedivá, A.Šindelářová, T.Bredlová, A.Peškařová, L.Straková, M.Šimonovská, K.Pecková, S.Kášová) zajela ve zkušebním kole velmi slušně s drobnými chybičkami. Bohužel i u nich nám onemocněla Terezka Vitásková, která byla v nemocnici. Hlavní rozhodčí po tomto zkušebním kole rozhodla, že jelikož jsou děvčata v kategorii sami, tak je nebude hodnotit a už vůbec jim nebude dávat medaile. Byla to pro nás trochu sprcha. Děvčata i já trenér jsme reakci a rozhodnutí těžce přijímaly, ale bohužel spravedlnosti jsme se nedočkaly. Byl to pro nás velmi silný zážitek a sportovní ponaučení!! Dovolili nám startovat ve finále, ale rozhodly jsme se s děvčaty, že odstoupíme ze soutěže. Cítily jsme velkou nespravedlnost. Děvčata přeci nemůžou za to, že jsou v kategorii sami!! Bohužel v pravidlech chybí dodatek, jak se hodnotí přenášení stepu. Já trenér jsem měla silný zážitek už při přihlášení děvčat do soutěže. Silver Star zařadily do špatné kategorie ( pokud trenér špatně zařadí tým, tak je okamžitě diskvalifikován!). Musela jsem organizátorům znovu odeslat zprávu, do jaké kategorie děvčata patří. Bohužel po vzhlédnutí opravené startovní listiny jsem zjistila, že je opět zařadily jinam. Musela jsem znovu uvědomit E-mailem, kam děvčata patří. Tři dny před závody byla děvčata konečně  správně zařazena. Na závodech při prezentaci jsem žádala o speciální papír, aby hlavní rozhodčí věděla,  že děvčatům se bude přenášet step. Formulář jsem nedostala ( prý to stačí napsat do startovní listiny). Hlavní rozhodčí mě po základním kole zavolala a začala se mnou diskutovat, že neví o naší změně a stavění stepu. Musela jsem obhájit, že jsme opravdu změnu nahlásily. Děvčata ze Silver Star měly začít závodit v základním kole a najednou přiběhly kluci co pouštěly hudby, že nemají naše závodní CD ( to jsem odevzdala při prezentaci). Hudba se naštěstí našla, ale bylo to chvíli drama. Pak po základním kole přišla ta sprcha ! ! Musím sama jako trenér zhodnotit, že je to smutné co na závodech prožíváme. Startovné za jednoho závodníka stojí 180kč a při vstupu kalkulují 100kč za rodiče. Potom rozhodnou, že medaile v hodnotě 30kč nejsou ochotni našim poctivým přístupem ( včasné přihlášení na závody, zaplacení startovného, příjezd na závody atd.) děvčatům za jejich výkon dát. Je to opravdu smutné!!

Děvčata z týmu PINK ještě musely absolvovat dovednostní disciplíny ( jízda na koberečkách, skákání přes švihadlo). Děvčata losují až na místě. Vylosovaly A.Křesinovou a M.Pohořskou na švihadla. Na koberečky vylosovaly D.Rydlovou a A.Štraubovou. Musím děvčata pochválit za jejich výkon. Bojovaly jako lvice.

Ze závodů jsme si přivezly Bronz a velmi silný zážitek! Děvčata blahopřeji!!  Trenérka LENKA 

17.11.2012  Český  Brod ( Liga - Mistry s mistry) - V  sobotu  odpoledne  v Českém  Brodu  bojovala  děvčata  Andílci -kategorie 8-11let (P.Trojanová,E.Pohořská,K.Havlíčková,K.Kasová,K.Klasnová, A.+A.Vandělíková,L.Čajanová,I.Kudrnová)  o  medaili. Holky  měly dva týmy za soupeře a vybojovaly si Zlato!!! Měly jsme s holkama velkou radost. Musím je jako trenér moc pochválit,protože měli premiéru s novou choreografii. Sestava se jim moc povedla a z prvního místa měli obrovskou radost!!!

Ještě jsme  měli v kategorii 17 a víc děvčata - M.Pohořská,A.Štraubová,T.Schneeberková,A.Poláková,A.Křesinová,D.Rydlová,A.Danišová.Děvčata musím také moc pochválit. Velmi konkurovala druhému týmu z Kladna.Děvčata vybojovala  Stříbro!!

Atmosféra na závodech byla úžasná. Děvčata si vzájemně fandila. Podpořili je i rodiče. MOC MOC GRATULUJEME!!!

                                                                                                                             Trenérka  Lenka

 

09.12.2012  Praha - KK aerobik  liga ( zkušební  závod) - V  neděli  naše  holky  bodovaly  a  všechny  týmy  přivezly nějakou  medaili. Rodiče  i  holky  měli  velkou  radost  a  ze  svých  výkonů  byli  spokojeni. Některé  týmy  závodily  poprvé  s  novou  choreografií.

Šmoulinky ( R.Hadrabová, A.Krahulíková, K.Fuňková, D.Rydlová, P.Čajanová, T.Oudová, B.Danišová)  2.místo

-Chyběla  nám  závodnice  Zuzanka  Havlíčková,která  byla nemocná. Holky  bojovaly  i  za  ní  a  já trenérka  jsem  jim  stavěla  step.

Andílci ( P.Trojanová, K.Klasnová, K.Havlíčková, L.Čajanová, I.Kudrnová, E.Pohořská, AG.+AD.Vandělíková) 1.místo

- I vtomto  týmu  nám  chyběla  jedna  závodnice - K.Kasová. Den  před  závodama  dostala  horečku. Musela  jsem  holkám  opět  stavět  step.

Kapitánky ( M.Kaprasová, K.Brožová, K.Krejčí, T.Machalová, S.Oktábcová, N.Poláková, B.Peškařová, M.Vltavská) 1.místo

Modré  hvězdy ( D.Benešová, K.Kubátová, V.Vaněčková, A.Gabrielová, P.Slavíková, I.Pilousková) 2.místo

Pink ( A.+B.Křesinová, A.Štraubová, T.Schneeberková, A.Danišová, D.Rydlová, M.Pohořská) 2.místo

Moc  moc  gratulujeme!!!

Trenérka  Lenka T.

 

19.12.2012  Příbram - Vánoční  besídka  a  vánoční  závod  v master  classu

Ve  středu  odpoledne  náš  velký  oddíl  aerobiku  si  užíval  Vánoční  besídku  zpestřenou  závodem  v  aerobiku  master  classu.

Nejmenší  a nejmladší  kategorii ( přípravka, r.2004-2005, r.2002-2003 )  jsem  předcvičovala  já  trenérka  Lenka. Holky  si  to  užívaly, rodiče  a  kamarádky  jim  fandili. Všichni  bojovaly  o  medaili.

Starší  kategorie ( r.2001, r.2000, r.1998-1999, r.1996-1997, r. 1994-1995) předcvičovala  moje  kamarádka  a  instruktorka  aerobiku, zumby  Eva  Matějíčková.

Děvčata  do  poslední  chvíle  nevěděla, kdo  jim  bude předcvičovat  a  měly  velkou  trému. Holky  bojovaly  a  rozdaly  si  to  mezi  sebou.

Atmosféra  byla  bezvadná. Závod  se  povedl. Holky  měly  z  výsledků  radost.

VÝSLEDKY  Master  classu:

1.kategorie  nejmladší ( začátečníci): 1.Verunka  Nováková + Adélka  Matějíčková, 2. Krystinka  Květoňová, 3.Natálka  Krůpová, 4.Anežka  Kaprhálová

2.kategorie r.2004-2005: 1.Zuzanka  Havlíčková + Rebečka  Hadrabová, 2.Petruška  Čajanová, 3.Julie  Šťovíčková, 4.Lucinka  Procházková

3.kategorie r. 2002-2003: 1.Agátka  Vandělíková + Barča Danišová + Adélka  Šáchová, 2.Petruška  Trojanová, 3.Eliška  Pohořská, 4.Ivanka  Kudrnová,

5.Anetka  Krahulíková, 6.Natálka  Beranová, 7.Anežka  Petriláková

4.kategorie r.2001: 1.Adélka  Vandělíková + Kačka  Havlíčková + Natálka  Poláková, 2.Kačka  Klasnová, 3.Lucinka  Čajanová, 4.Verunka  Vaněčková,

5.Krystinka  Kubátová, 6.Klárka Gramblíčková, 7.Andrejka  Gabrielová, 8.Kája  Brožová

5.kategorie r. 2000: 1.Barča  Peškařová, 2.Kačka  Kasová, 3.Ivanka  Pilousková, 4.Petruška  Slavíková

6.kategorie r. 1998-1999: 1.Terka  Machalová + Domča  Rydlová, 2.Marcelka  Vltavská, 3.Domča  Benešová, 4.Petruška  Mrkáčková

7.kategorie r.1996-1997: 1.Maruška  Kaprasová+ Alenka  Štraubová, 2.Maruška  Pohořská, 3.Anetka  Křesinová, 4.Terka  Schneeberková, 5.Anička  Šindelářová

8.kategorie r. 1994-1995: 1.Terka  Bredlová, 2.Klárka  Pecková, 3.Anetka  Danišová, 4.Mirka  Šimonovská, 5.Terka  Vitásková

Po  závodě  děvčata  ukázala  rodičům  svoje  závodní  sestavy. Bohužel  některé týmy nemohly  předvést  sestavu  celou,protože  jim  chyběly  nemocné  závodnice. Starší  holky  měly připravené vystoupení, které  jim  připravila  na  tanečních  hodinách  instruktorka  aerobiku  a  tance  Péťa  Petrášková. Moc  se  nám to  všem  líbilo.

Musela  jsem  před  celým  oddílem a  rodiči  pochválit  děvčata  z  týmu   Andílci. Děvčata  měla  nejlepší  úspěchy  na  závodech.

Pochválila  jsem  a  také  odměnila maličkostí  některá  děvčata  z každého  závodního  týmu  za  perfektní  docházku  na  trénincích.

( Šmoulinky 39 tréninků : P.Čajanová 39, K.Fuňková 35, K.Moravcová 30, Z.Havlíčková 30, A.Krahulíková 30 )

( Andílci 38 tréninků: AG.Vandělíková 38, AD.Vandělíková 36, L.Čajanová 36)

( Modré  hvězdy 38 tréninků: V.Vaněčková 35, P.Mrkáčková 35, K.Kubátová 33)

( Kapitánky 38 tréninků: T.Machalová 38, M.Vltavská 34, K.Brožová 32)

( Pink  42 tréninků: D.Rydlová 40, T.Schneeberková 40, A.Štraubová 37)

( Silver  Star 42 tréninků: B.Šedivá 35, T.Bredlová 33, A.Šindelářová 33, M.Šimonovská 33)

Poděkovala  jsem  Anetce D., Domče R., Marušce P. za  jejich  výbornou  a  profesionální  pomoc na  tréninkách  nejmladších  holčiček.

Na  závěr  besídky  jsme  si  s  dětmi  rozdali  Ježíška  a  zazpívali  si  koledu. Popřáli  jsme  Anetce  Peškařové,která  měla 18.narozeniny.

Rodičům  i  dětem  moc  děkuji za velkou  pomoc s přípravami  besídky  a  děkuji  za  krásné  vánoční  dárečky.

                                                                                                                           Lenka T.

 

26.01.2013  MILÍN  - Master  class  aerobik  +  podiové  skladby

V  sobotu  jsme  s  dětmi  odstartovaly  v  novém  roce  2013   opět  závody  v  aerobiku. Tentokrát  si  děti  zkusily  závody  v  master  classu, kde  byly  rozdělený  podle  věku  do  kategorii.  Náš  sokolský  oddíl  měl  nejvíc  závodnic. Celkem  se  master  classu  zúčastnilo  od  nás  34 děvčat.

Kromě  0.kategorie  musela  děvčata  závodit 2x. První  kolo  bylo  semifinále  a  druhé  kolo  finále. Tam  se  probojovala  většina  našich závodnic  ze  sokola  Příbram.

Holky  bojovaly  jako  lvice. V 1.kategorii  vybojovala  bronz  Anežka  Petriláková a  v  2.kategorii  jsme  získali  2  medaile. Bronz  vybojovala  Lucinka  Čajanová  a  stříbro  Adélka  Vandělíková.

Naše  závodnice:

0.kategorie  ( do 7let): Krystinka  Květoňová, Verunka  Nováková, Adélka  Matějíčková

1.kategorie  ( 7-9let):- SEMIFINÁLE: Anetka  Krahulíková, Petruška  Čajanová, Zuzanka  Havlíčková, Theodorka  Oudová, Krystinka  Moravcová, Anežka  Petriláková,Barča  Danišová, Natálka  Váchová, Natálka  Beranová

-FINÁLE: A.Krahulíková,P.Čajanová,Z.Havlíčková,T.Oudová,K.Moravcová,A.Petriláková,N.Váchová

2.kategorie  ( 10-12let):-SEMIFINÁLE: Kačka  Kasová, Kačka  Klasnová, Adélka  Šáchová, Adélka  Vandělíková, Agátka  Vandělíková, Lucinka  Čajanová, Eliška  Pohořská, Kája  Brožová, Kačka  Fuňková, Krystinka  Kubátová, Verča Vaněčková, Petruška  Slavíková, Petruška  Trojanová,Krystinka  Váchová, Danielka  Rydlová, Andrejka  Gabrielová, Barča  Jeřábková, Klárka  Gramblíčková

-FINÁLE: K.Kasová, K.Klasnová, A.Šáchová, AD.Vandělíková, AG.Vandělíková, L.Čajanová, E.Pohořská, K.Brožová, K.Fuňková,K.Kubátová, V.Vaněčková, P.Slavíková

3.kategorie  ( 13-15let): SEMIFINÁLE: Sárka  Oktábcová, Dominika  Benešová, Terezka  Machalová, Marcelka  Vltavská

-FINÁLE: S.Oktábcová,T.Machalová,M.Vltavská

 

V  podiovách skladbách  jsme  to  všem  natřeli!!  ŠMOULINKY  vybojovaly  zlato, ANDÍLCI  vybojovaly  také  zlato a  MODRÉ  HVĚZDY  vybojovaly  stříbro.

1. Kategorie ( 7-9let): 1. místo- Šmoulinky ( A.Krahulíková,P.Čajanová,T.Oudová,D.Rydlová,Z.Havlíčková,K.Fuňková,B.Danišová)

                               2.místo- Team  Písek

                               3.místo- Team  Milín

2.kategorie  ( 10-12let): 1.místo- Andílci ( K.Klasnová,K.Kasová,E.Pohořská,AD.+AG.Vandělíková,P.Trojanová,A.Šáchová,L.Čajanová)

                                   2.místo- Team  Milín

                                   3.místo- Tučňáci  Písek

3.kategorie  ( 13-15let): 1.místo - Team  Milín

                                  2.místo - Modré  hvězdy ( D.Benešová,A.Gabrielová,P.Slavíková,K.Kubátová,V.Vaněčková)

                                  3.místo - Team  Písek

Holky  udělaly  jste  mi  velkou  radost!!

Vaše  trenérka  Lenka T.

 

23.3.2013  PRAHA - Tyršův  dům, Přehlídka  podiových  skladeb

V  sobotu  jsme  si  s  děvčaty  ze  stepového  týmu  Andílci  udělaly  výlet  na  celý  den  do  Prahy  na  Přehlídku  podiových  skladeb. Děvčata  se  jela  pochlubit  se  svojí  velmi  pečlivě  nacvičenou skladbou  na  stepech. Měla  jsem  radost, protože  jejich  skladba  byla  vyhlášena  a  odměněna  pohárem  +  oceněním  za  výborně  technicky  zvládnutou  choreografii  na  stepech. Holky  jásaly  radostí ! Však  se  utkaly s  20  podiovými  skladbami  z  oblasti  aerobiku. Výlet  jsme  si  spestřily i návštěvou  Mcdonaldsem.

Petruško, Adélky, Agátko, Kačky, Ivanko, Lucinko, Eliško a Krystinko  gratulujeme!!

Lenka T. ( trenérka )

 

07.04.2013  PRAHA - Chodov, Děti  v  akci

V neděli  z  našeho  aerobikového  oddílu  se  na  podiovou  přehlídku  skladeb  do  Prahy  rozjelo  5  stepových  týmů.  Závod  se  nám  moc  líbil. Všechny odměnily  medailemi  a chodovskými  koláči. Nám  trenérům  poděkovali  a  také  nás  odměnili  sladkémi  koláči. Závod  velmi  rychle  utekl a  nám  opět  přinesl  2  poháry. Jeden  pohár  si  vybojovaly  ŠMOULINKY - 2.místo ( celkem  4 týmy): Petruška  Čajanová, Rebečka  Hadrabová, Theodorka  Oudová, Anetka  Krahulíková, Kačka  Fuňková, Danielka  Rydlová, Barča  Danišová, Zuzanka  Havlíčková.

Druhý  pohár  si  vybojovaly  ANDÍLCI - 2.místo ( celkem 5 týmů): Kačka  Klasnová, Krystinka  Váchová, Kačka  Kasová, Adélka  Šáchová, Agátka  Vandělíková, Eliška  Pohořská, Petruška  Trojanová, Ivanka  Kudrnová, Lucinka  Čajanová.

Krásné  4. místo  si  vybojovaly  holky z  týmu  MODRÉ  HVĚZDY  ( kategorie  IV.- 7 týmů) : Adrejka  Gabrielová, Krystinka  Kubátová, Ivanka  Pilousková, Petruška Slavíková, Verunka  Vaněčková, Domča  Benešová.

KAPITÁNKY - 5.místo ( kategorie IV. -  7 týmů): Karolínka  Brožová, Kačka  Krejčí, Maruška  Kaprasová, Tereza  Machalová, Sára  Oktábcová, Natálka  Poláková, Barča  Peškařová, Marcelka  Vltavská.

PINK - 5.místo ( kategorie V. - 6 týmů): Maruška  Pohořská, Dominika  Rydlová, Anetka a Barča Křesinová, Anetka  Danišová, Alenka  Štraubová  a  Terezka  Schneeberková.

 13.04.2013  PRAHA - KK 1.ligový  závod

Opět  nás  na  tento  závod  jelo  5  stepových  týmů. Všem  děvčatům  se  závod  a  sestava  na  stepech  povedla. Opět  jsme  si  přivezly  nějaké  ocenění  a  medaile. Na  závodech  je  velká  konkurence. Všechny  týmy  jsou výkonostně  vyrovnané  a  rozhodčí  to  mají  velmi  těžké, aby  spravedlivě  ohodnotili jejich  výkony. Naše  děvčata  bojují  jako  lvice.

2. místo  ŠMOULINKY (  celkem  7 týmů )

3. místo  KAPITÁNKY  ( celkem  6  týmů )

6. místo  ANDÍLCI  ( celkem 6  týmů )

4. místo  MODRÉ  HVĚZDY ( celkem 5 týmů)

5. místo  PINK ( celkem 5 týmů)

GRATULUJEME!!!    Lenka T. ( trenérka )

 

16.11.2013  Český  Brod

V sobotu  jsme  odstartovaly  s  děvčaty  z  týmu  Andílci- nyní  Michaels  Girls ( Petruška  Trojanová, Adélka Šáchová, Adélka a Agátka Vandělíková, Eliška Pohořská, Kačky Klasnová,Kasová a Havlíčková, Kristynka Váchová, Lucinka Čajanová)  naši  novou závodní  sezonu 2013-2014. Holky se  trochu bály. Měly velkou konkurenci a závodily poprvé s novou sestavou.V jejich kategorii byly celkem 4 stepové týmy. Holky bojovaly jako lvice. Velké překvapení a radost měly z vybojovaného zlata!!! Byla  jsem na ně pyšná!

Holky gratulujeme!!!  Trenérka  Lenka T.

 

7.12.2013  Praha  - KK liga ( zkušebný závod)

Na tento závod se z našeho oddílu dokázaly perfektně připravit 4 závodní stepové týmy. Šmoulinky - nyní Madony ( R.Hadrabová, B.Danišová, T.Oudová, K.Fuňková, A.Krahulíková, Z.Havlíčková, P.Čajanová, D.Rydlová) , naše nové holky z týmu Rebelky ( K.Bílková, A.Sobotková, A.Jedličková, S.Káchová, A.Kleinová, A.Petriláková), Andílci - nyní Michaels girls ( P.Trojanová, K.Kasová, K.Klasnová, K.Havlíčková, AD.+AG.Vandělíková, A.Šáchová, K.Váchová, L.Čajanová, E.Pohořská ), Kapitánky ( K.Brožová, M.Kaprasová, N.Poláková, T.Machalová, S.Oktábcová, B.Peškařová).Všichni se na závodě poprvé pochlubily s novou choreografii. Od poroty dostali velkou ústní pochvalu a od rozhodčích velice vysoké bodové hodnocení. Holky si závody užily a všichni vybojovaly medaile.

MADONY - 1.místo, REBELKY - 2.místo, MICHALES GIRLS -2.místo, KAPITÁNKY -1.místo.

  Všem  moc moc gratulujeme!!!!!