Týmy

ŠMOULINKY - MADONY - NORTH STARS: Danielka  Rydlová  ( 2003 ), Anetka  Krahulíková ( 2003 ), Rebecca  Hadrabová ( 2004 ), Theodorka  Oudová ( 2004 ),Zuzanka  Havlíčková( 2004 ), Petruška  Čajanová ( 2005 ), Barborka  Danišová ( 2003 ), Kateřina  Fuňková ( 2002 ), Michaela Račanská ( 2003 ),

Markéta Schneebergrová ( 2003 ), Natálie Čepková ( 2004 )

Závody  a  úspěchy: 1.místo, 8.místo, 6.místo, 2.místo, 1.místo, 2.místo, 2.místo, 1.místo, 1.místo, 1.místo, 1.místo, 1.místo, 2.místo ,1.místo, 1.místo, 2.místo, 2.místo, 1.místo, 2.místo, 2.místo, 1.místo, 2.místo, 2.místo, 3.místo, 4.místo, 1.místo, 2.místo, 1.místo, 3.místo, 3.místo, 3.místo, 3místo, 5.místo

 

ANDÍLCI - MICHAELS GIRLS :  Adélka  Šáchová ( 2002 ), Kateřina  Kasová ( 2000 ), Kateřina  Havlíčková ( 2001 ), Lucie  Čajanová ( 2001 ),Adélka  Vandělíková ( 2001 ), Agátka  Vandělíková ( 2003 ), Kateřina  Klasnová ( 2001 ),Eliška  Pohořská ( 2003 ),Petruška  Trojanová ( 2002 ),

Krystinka Cinklová ( 1999 )

 

Závody  a  úspěchy: 6.místo, 1.místo, 2.místo, 5.místo, 1.místo, 1.místo, 1.místo, 2.místo, 6.místo, 5.místo, 1.místo, 1.místo, 2.místo, 2.místo, 1.místo, 2.místo, 1.místo, 4.místo, 7.místo, 1.místo, 3.místo, 3.místo, 2.místo, 6.místo, 2.místo, 3.místo, 2.místo, 8.místo, 10.místo, 3.místo, 3.místo,2.místo, 4.místo, 5.místo, 3.místo, 

 

MODRÉ  HVĚZDY- LAIDES: Barbora  Jeřábková ( 2001 ), Petra  Mrkáčková ( 1999 ), Klára  Gramblíčková ( 2001 ),Petra  Slavíková ( 2000 ),Andrea  Gabrielová ( 2002), Veronika  Vaněčková ( 2001 ), Nikola Šefrnová ( 2001 ), Ema Zeisková ( 2000 )

 ( Krystina  Kubátová 2001 ,Dominika  Benešová 1998 )

Závody  a  úspěchy: 7.místo, 7.místo, 2.místo, 4.místo, 5.místo, 3.místo, 5.místo, 3. místo, 7.místo, 4.místo, 5.místo

 

KAPITÁNKY: Barbora  Peškařová ( 2000 ), Tereza  Machalová ( 1998 ),Marie  Kaprasová ( 1996 ),Sára  Oktábcová ( 1999 ),Karolína  Brožová ( 2001 ), Natálie  Poláková ( 2001 )

Závody  a  úspěchy: 6.místo, 5.místo, 6.místo, 4.místo, 2.místo, 5.místo, 3.místo, 2.místo, 1.místo, 1.místo, 2.místo, 3.místo, 5.místo

 

PINK - ROCKERKY: Barbora  Křesinová ( 1995 ), Dominika  Rydlová ( 1998 ), Marie  Pohořská ( 1997 ), Aneta  Křesinová ( 1997 ), Tereza  Schneeberková ( 1996 ), Alena  Štraubová ( 1996 ), Aneta  Danišová ( 1995 ), Lucie Radová.

Závody a úspěchy: 4. místo, 6.místo, 3.místo, 2.místo, 2.místo, 5.místo, 5.místo, 4.místo, 3.místo, 5.místo, 2.místo, 2.místo, 5.místo, 3.místo, 5.místo

 

REBELKY: Kristynka  Bílková , Sára Káchová, Ema Hefková, Andrea Sobotková, Anička Jedličková, Adélka Kleinová, Anežka Petriláková, Lucie Žáková,Anička Fišerová

Závody a úspěchy: 2.místo, 2.místo, 5.místo, 3.místo, 2.místo, 1.místo, 2.místo, 1.místo, 1.místo, 4.místo, 6.místo, 4.místo, 2.místo, 6.místo, 3.místo, 6.místo, 5.místo, 4.místo, 3.místo, 7.místo, 4.místo, 3.místo

 

PEŘINKY - GRAZY GIRLS:  Natálka Váchová, Barborka Sobolíková, Lucinka Procházková, Chantalka Čížková, Ivanka Bábíková, Nicol Mahlová, Tereza Studničná

Závody a úspěchy: 2.místo, 1.místo, 4.místo,  1.místo, 4.místo,6.místo, 5.místo, 4.místo, 7.místo, 7.místo, 6.místo

 

SILVER  STAR: Tereza  Bredlová, Tereza  Vitásková, Aneta  Peškařová, Bětka  Šedivá, Anička  Šindelářová, Mirka  Šimonovská, Lucie  Straková,

Klára  Pecková

Závody  a  úspěchy: 3.místo, 5.místo, 3.místo, 6.místo

Děvčata  z  tohoto  týmu  nás  opustily  a  ukončily  svoje  sportovní  působení  v  Sokole  Příbram   v  lednu  2013. Některá  děvčata  se  připravují  na  novou  budoucnost  -  maturity  a zkoušky  na  Vysoké  školy.

V roce 2014 nás opustily a ukončily závodní činnost děvčata: Dominika Benešová ( LAIDES), Kristynka Kubátová ( LAIDES), Sára Oktábcová ( KAPITÁNKY), Karolína Brožová ( KAPITÁNKY)

 

BOSA NOVA: Eva Bílková, Hanka Hefková, Renata Káchová, Radka Žáková, Monika Cinklová, Anna Charvátová, Miluše Šefrnová

Závody a úspěchy: 4.místo, 3.místo, 3.místo, 1.místo

 

MIX - VELKÉ HOLKY:  Barča Peškařová, Aneta Danišová,Marie Pohořská, Alena Štraubová, Dominika Rydlová, Veronika Vaněčková, Ema Zeisková, Klára Gramblíčková, Nicol Šefrnová, Barča Jeřábková, Verča Brabcová, Natálie Kalátová,Aneta Křesinová,Andrea Gabrielová

Závody a úspěchy: 3.místo, 4.místo,2.místo, 10.místo, 5.místo, 5.místo, 3.místo

Přípravka - Vpeřině: Verča Nováková, Eliška Lacmanová, Eliška Fialová, Monča Palková, Andrejka Trnovská, Anička Procházková, 

                              Barča Filipová, Anežka Drnková, Barča Bajerová,Ivonka Svobodová,Zuzanka Babíková: 6.místo, 4.místo, 2.místo, 5.místo ,5.místo, 3.místo

Přípravka- Džíny: Anička Fillová, Viktorie Valtová, Petra a Jitka Moravcová, Karolínka Kubínová, Šarlotka Šafránková, Petruška Huterová, Terka Stanišová: 4.místo, 3.místo,1.místo, 8.místo   

ANGELS: Petra Trojanová, Adéla Šáchová, Adéla Klejnová, Agáta Vandělíková, Eliška Pohořská, Markéta Schneebergová, Daniela Rydlová, Nicola Šefrnová, Veronika Vaněčková, Kateřina Klasnová, Zuzana Havlíčková

Závody a úspěchy: - 2.místo , 3.místo, 1. místo, 7.místo, 9.místo

HAPPY stars: Nicol Mahlová, Krystinka Kopecká, Aneta Krahulíková, Lucka Semecká, Petra Čajanová, Sára Káchová, Eliška Stočesová, Anna Jedličková, Anna Zavřelová, Kačka

Závody a úspěchy: 2.místo, 7.místo, 2.místo, 7.místo    

                  

 

V roce 2015 nás opustily a ukončily závodní činnost děvčata: Natálka Poláková, Marie Kaprasová, Tereza Machalová, Barča Křesinová, Lucka Radová, Tereza

Schneebergrová,Natálka Beranová, Kristýna Váchová, Julie Šťovíčková, Adélka Matějíčková

V roce 2016 nás opustila  Kristýnka Moravcová, Adélka Vandělíková, Theodorka Oudová,Jessika Chybová,Marie Pohořská,Klára Gramblíčková,Alča Štraubová,Andrea Gabrielová,Aneta Křesinová,Lucinka Procházková,Lucie Žáková,Natálka Kalátová,

V roce 2017 nás opustila Ema Zeisková,Verča Brabcová,Barča Peškařová,Petra Slavíková,Kačka Slavíková,Andrea Sobotková,Šárka Jírová,Ema Hefková,Krystinka Bílková,Anička Fišerová,Barča Sobolíková,Natálka Váchová,Ivča Babíková,Rebča Hadrabová,Kačka Fuňková,Míša Račanská,Naty Čepková,Terka Studničná,Chantal Čížková,Krystinka Cinklová,Kateřina Kasová,Kateřina Havlíčková,Anna Procházková